• Головна
  • У Трускавці учасникам культурних і спортивних заходів мірятимуть температуру
11:20, 18 серпня 2020 р.

У Трускавці учасникам культурних і спортивних заходів мірятимуть температуру

У Трускавці учасникам культурних і спортивних заходів мірятимуть температуру

Курортний Трускавець, як і вся Львівська область, наступні два тижні перебуватиме у "помаранчевій" епідемічній зоні (окрім Самбора - він у "червоній"). Щоб забезпечити максимально безпечне проведення заходів у Трускавці, які заплановані на цей період, в усіх учасників перевірятимуть рівень температури.

Це стосуватиметься здебільшого спортивних змагань та турнірів, які мають відбутись на відкритому повітрі. Особливо уважними до заходів з протидії розповсюдження вірусу рекомендують бути освітнім закладам та закладам, які приймають відвідувачів.

Наступні два тижні Трускавець знаходитиметься в "помаранчевій" зоні епідеміологічної ситуації. На цьому етапі робота міста не паралізується, але збільшуються вимоги щодо соціальної дистанції, забороняється робота розважальних закладів вночі та обмежується робота хостелів.

Необхідне рішення довелось прийняти на місцевому рівні, у зв'язку з прийняттям Протоколу державною комісією з питань ТЕБ і НС відповідно до Постанови Кабміну 641, якою проведено умовне зонування країни: міст, районів, областей відповідно до ситуації з розповсюдженням коронавірусу (червону, помаранчеву, жовту, зелену).  Відповідно до документу адаптивний карантин  діятиме до 30 серпня 2020 року, а з ним і нові правила.

На визначення рівня зони - "зеленої" чи "помаранчевої" впливає рівень захворюваності, а для Трускавця, роль може зіграти одна чи дві особи в яких виявили позитивний результат ПЛР тесту. Ці люди можуть мати незначні симптоми і не перебувати в лікарні, але це впливає на статистику, яка диктуватиме подальші умови життя цілого міста.

Як зазначив Ігор Стасик, головний лікар Міської лікарні за минулий тиждень почастішали випадки захворювання на ГРВ. У семи осіб діагностовано коронавірус, що й могло спричинити переведення Трускавця з зеленої до помаранчевої зони. Нагадаємо, що від початку карантину з коронавірусом виявлено 40 осіб з них 29 вже вилікувалось. У пацієнтів переважає легка форма захворювання, лише двоє хворих перебувають на лікуванні у Стебнику. 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...