Трускавець в лідерах щодо надання допомоги по частковому безробіттю по області

Трускавець в лідерах щодо надання допомоги по частковому безробіттю по області

Найбільше суб'єктів господарської діяльності скористалося такою допомогою з м. Львова – 4 256, з Дрогобицького району – 1 322, Стрийського району – 1 099, з м. Червонограда – 1 056, м. Трускавця – 688, з Самбірського району – 680, Сокальського району – 509, Бродівського району – 502 та Жовківського району – 478.

До базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ роботодавцями подано 18.801 пакет документів для розгляду та прийняття рішення щодо виплати допомоги з часткового безробіття на період карантину, з них 497 повернуто на доопрацювання через невідповідність вимогам Постанови КМУ від 22.04.2020 № 306. Про це пише газета Верховної Ради України Голос України.

Загалом прийнято 18.509 рішень, з них 15.913 – позитивних. Про це повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості.

Відтак на Львівщині допомоги по частковому безробіттю вже призначені більш як 18 тисячам роботодавців та фізичним особам-підприємцям, які здійснюють свою діяльність одноосібно. Серед них майже 14 тисяч ФОПів – одноосібників.

Компенсаційні кошти для допомоги з часткового безробіття вже призначені 37.697 особам, з них  – 24.059 найманих працівників, котрі зайняті у таких сферах економіки як санаторно-курортне лікування, туризм і готельна справа, роздрібна торгівля, охорона здоров'я, будівництво, автотранспортні перевезення, виробництво електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів, побутові послуги тощо.

На виплату допомоги з часткового безробіття в період карантину Львівську обласну службу зайнятості вже профінансовано на суму понад 228,2 млн грн для подальших виплат роботодавцям для їхніх найманих працівників та фізичним особам-підприємцям і очікується чергове фінансування у розмірі 11,7 млн грн для проведення наступних виплат. Загальні витрати на цей напрям фінансової підтримки малого та середнього бізнесу вже становлять понад 239,9 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі