• Головна
  • На дорозі Східниця-Урич завершуються роботи з реконструкції
10:01, 16 серпня 2020 р.

На дорозі Східниця-Урич завершуються роботи з реконструкції

Зовсім скоро ще більше туристів матимуть змогу зручно та швидко доїхати до міста-фортеці Тустань, до Східниці чи Верхнього Синьовидного і насолоджуватися красою українських Карпат. Про це пише Львів Місто натхнення у своєму матеріалі.

Фото: Львів Місто натхнення

На даний момент відбувається остання черга із реконструкції ділянки дороги Східниця-Урич, яку здійснює турецька команда Onur Group Ukraine. Стан, який був тут раніше, не можна було навіть назвати дорогою, а швидше проїздом.

Зокрема, вже влаштували підпірні стінки, водопропускні труби, основу ЩПС. Прокладено 4 із 5 км нижнього шару асфальту. Залишилось 1200 метрів у напрямку Східниці.

Фото: Львів Місто натхнення

Фото: Львів Місто натхнення

Дорога буде не лише безпечною, а й екологічною. Тому що вся вода, яка стікатиме схилами, не потраплятиме в річку без попередньої очистки. Для унеможливлення та запобіганню зсувів грунту по майже всій довжині встановлено масивні габіонні стінки з каменю.

Фото: Львів Місто натхнення

Фото: Львів Місто натхнення

Встановлено й бордюри, а дорога, загалом, стала ширшою. Всі ремонтні роботи планують завершити до кінця вересня-жовтня цього року. Закладають основу під велодоріжку, що проходитиме по усій протяжності оновленої дороги.

Фото: Олег Береза

Фото: Олег Береза

Ремонт дороги здійснює підрядна організація ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” за рахунок коштів Державного дорожнього фонду, а вартість робіт становить 156,9 млн грн.

Автодорога є важливим інфраструктурним об’єктом, оскільки веде до низки туристичних локацій. Цією дорогою можна буде швидше доїхати з Східниці на Закарпаття через перевал у Нижніх Воротах.

“Відремонтований автошлях дозволить залучити ще більше туристів в регіон, а це сприятиме економічному, культурному та інвестиційному розвитку Львівщини”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...