• Головна
  • Наприкінці серпня у Львові відкриють океанаріум
10:24, 15 серпня 2020 р.

Наприкінці серпня у Львові відкриють океанаріум

Наприкінці серпня у Львові відкриють океанаріум

На проспекті Шевченка, 8 у Львові готуються до відкриття першого в регіоні океанаріуму Oceanarium Lviv. Як повідомляє заклад на своїй Фейсбук-сторінці, відкрити його планують вже у серпні.

Це музей живої морської природи з декількома десятками акваріумів різного об’єму в яких утримують риб різних видів, а також в якому розташований музей ракушок, а стіни декоровані макетами історичних риб та казкових істот, що відправляє у захопливу освітньо-пізнавальну подорож та багато іншого цікавого.

Наприкінці серпня у Львові відкриють океанаріум, фото-1

Тут будуть великі лабіринти акваріумів різнокольорових риб, черепах, акул, скатів, чудернацьких коралів, цілі підводні ліси з їх малими та великими мешканцями. Буде також 3D-шоу на великому пано.

Відвідувачі зможуть потрапити також у тунель під водою, стоячи під яким, відчують себе безпосередніми учасниками подій морського життя, що розгортається просто над головою - повідомляє джерело.

Наприкінці серпня у Львові відкриють океанаріум, фото-2

Точної дати відкриття океанаріуму поки не називають, але на сторінці закладу у Фейсбуці сказано, що це буде у серпні 2020 року. Також поки невідомо, скільки «жителів» заселять в океанаріум.

На сайті океанаріуму з’явились ціни на вхідний квиток: Дитячий квиток (3-13 років) коштуватиме 150 грн, студентський – та підлітковий (14-17 років) – 200 грн, а дорослий – 250 гривень. Діти до 3-х років, діти з інвалідністю та повні сироти (до 14 років) – безкоштовно. Пільговий квиток (пенсійне посвідчення, учасник АТО, та інвалідне посвідчення) – 200 гривень.

Графік роботи планують наступний:

  • Понеділок з 10:00 до 15:00. Каса працюватиме до 14:30.
  • Вівторок – Неділя/ Святкові дні з 10:00 до 20:30. Каса працюватиме до 20:00.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...