• Головна
  • «Не досліджуватимемо навіть на мавпах»: США про російську вакцину від COVID-19
16:26, 14 серпня 2020 р.

«Не досліджуватимемо навіть на мавпах»: США про російську вакцину від COVID-19

«Не досліджуватимемо навіть на мавпах»: США про російську вакцину від COVID-19

США відмовилися співпрацювати з РФ з питання розробки вакцин і за словами одного з чиновників зі сфери охорони здоров’я США, ні в якому разі не допустять її навіть до випробувань на мавпах. У ВООЗ також відмовилися включати російську розробку в список вакцин, що знаходяться на останній стадії випробувань – через брак інформації.

Росіяни звинуватили у відмові від співпраці "загальне почуття недовіри" яке до РФ на даний момент є в США, проте чиновники США повідомили CNN, що насправді вакцина вважається настільки недопрацьованою, що до її впровадження вона навіть не викликала інтересу. Один з чиновників сфери охорони здоров'я навіть заявив виданню, що США ні в якому разі не випробують російську вакцину навіть на мавпах, не кажучи вже про людей.

Сьогодні також стало відомо, що Всесвітня організація охорони здоров'я не включила російську вакцину в список вакцин, які знаходяться на останній стадії розробки. Причиною назвали брак інформації. У ВООЗ зазначили що вже запросили у РФ дані про випробування вакцини, пише AP.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...