• Головна
  • Дрогобич планує закупити спецтехніку для прибирання вулиць
17:47, 13 серпня 2020 р.

Дрогобич планує закупити спецтехніку для прибирання вулиць

Дрогобич планує закупити спецтехніку для прибирання вулиць

Дрогобицька мерія планує закупити для міського господарства нову сучасну прибиральну техніку. Сьогодні, 13 серпня, її протестували, повідомляють у пресслужбі міськради.

Представники фірми «KARCHER» детально розповіли про технічні характеристики та функції, які виконує ця техніка. Крім сухого прибирання можна здійснювати й вологе пішохідних та проїзних зон міста. Вартість такої техніки становить понад 4 мільйони гривень.

«Сьогодні ми перевірили як працює сучасна прибиральна техніка. Я схиляю голову перед нашими комунальниками, які здійснюють прибирання міста, але ми всі чудово розуміємо, що потрібно рухатися в ногу з часом. Така техніка суттєво покращить якість та оперативність прибирання вулиць. Більше того, нам важливо закупити цю техніку й тому, що площа міста велика, а працівників не вистачає. Тому спільно з депутатським корпусом, фінансистами будемо радитись як цю техніку придбати в лізинг», – зазначив міський голова Тарас Кучма.

До слова, за останні 5 років для комунальних підприємств Дрогобича закупили 5 одиниць спецтехніки: каналопромивну машину, машину для поточного ремонту доріг, міні-навантажувач, трактор, сміттєвоз.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...