• Головна
  • Трускавецькі школи готуються до навчального року в умовах карантину
16:38, 12 серпня 2020 р.

Трускавецькі школи готуються до навчального року в умовах карантину

Трускавецькі школи готуються до навчального року в умовах карантину

Наближається новий навчальний рік. Весною діти закінчували навчання дистанційно. Зараз школи готуються до початку традиційного навчального процесу та обговорюють всі нововведення, аби дотримуватись рекомендацій МОЗ.

Cьогодні, на базі НВК СЗШ №2 – гімназія м. Трускавець відбулась робоча нарада освітян щодо належної організації освітнього процесу в Трускавці. На засіданні були присутні Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця, керуюча справами виконкому Олена Петранич, керівник відділу освіти Орест Лобик, а також директори шкіл та їх заступники.

Як розповів Орест Лобик, Трускавецький відділ освіти, так само як інші органи місцевого самоврядування в країні отримали рекомендації Міністерства освіти і науки України. Цими рекомендаціями визначено ряд норм, яких мають дотримуватись заклади освіти в організації роботи нового навчального року під час пандемії.

На нараді обговорили головні питання - забезпечення засобами особистої безпеки (масками), антисептиком та ін. Також обговоренню підлягало питання режимів навчання, а їх визначено три: зелений, жовтий та червоний. Для кожного режиму існує свій протокол роботи.

Наразі ми перебуваємо у зеленій зоні. Однак спрогнозувати, якою ситуація буде восени - наразі важко. Тому освітяни мусять враховувати всі можливі варіанти розвитку подій та готуватись до роботи в різних режимах.

Детальнішу інформацію щодо змін в навчальному процесі шкіл міста повідомлятимуть по мірі отримання вказівок Міністерства.

Наразі документ Міністерства освіти має рекомендаційний характер, відповідно вказівки щодо ведення навчального процесу можуть змінюватись з наближенням вересня.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...