• Головна
  • Українка відсудила у лікарні 700 тисяч гривень через непомічений апендикс
11:16, 12 серпня 2020 р.

Українка відсудила у лікарні 700 тисяч гривень через непомічений апендикс

Суворовський районний суд Одеси частково задовільнив позов матері дитини, яка вимагала стягнути з обласної дитячої клінічної лікарні моральну компенсацію за страждання її дочки, які та вимушена була терпіти через лікарів, які не помітили у неї ознаки гострого апендициту.

Про це пише ТСН.ua

Подія відбулася ще у лютому 2018 року. Жінка викликала швидку для доньки, яка скаржилась на різкий біль. Фельдшер констатував у дівчинки гострий апендицит і доправили до обласної дитячої лікарні. Але місцевий хірург заявив, що у дитини незначні вади з кишківником і направив додому. Та через добу стан дитини погіршився, її знову доправили до цієї ж лікарні, лікарі негайно прооперували дитину через гангренозний-перфоративний апендицит. Але як виявилось допомога вже була запізніла, у дитини розвинувся абсцес черевної порожнини і її стан погіршувався з кожним днем. Знадобилась чергова операція. 

Постфактум початковий діагноз доповнили: рання спайкова кишкова непрохідність, множинні абсцеси черевної порожнини. Дитина була у важкому стані тривалий час. 

Пізніше мати подала на лікарню до суду, зажадавши моральну компенсацію за страждання дитини. Їх вона оцінила в 1,5 мільйона гривень.

Відповідач позов не визнав, обґрунтувавши свої доводи специфічною медичною термінологією. Також прозвучали закиди на адресу матері дитини, яка, на думку відповідача, не виконала належним чином батьківські обов'язки.

Проте суд визнав вимоги позивачки обґрунтованими і постановив відшкодувати моральну шкоду в сумі 700 тисяч гривень, а також 19,3 тисячі гривень, які її мати витратила на судові витрати.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...