• Головна
  • Зеленський підписав закон про гральний бізнес
14:30, 11 серпня 2020 р.

Зеленський підписав закон про гральний бізнес

Зеленський підписав закон про гральний бізнес

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про державне регулювання грального бізнесу, не зважаючи на дві взаємовиключні норми про визначення органу-регулятора ринку. Закон з підписом президента опублікований на сайті Верховної Ради.

При цьому під час ухвалення закону до нього було внесено дві взаємовиключні норми. Відтак очікувалося, що президент накладе на закон вето і відправить його на доопрацювання.

Депутати проголосували за дві несумісні правки, які не дозволяють сформувати комісію з нагляду за ринком азартних ігор. Одна правка передбачає створення комісії прем'єр-міністром одноосібно, а інша зобов’язує провести конкурс з відбору членів комісії з регулювання грального бізнесу. В результаті, як пояснив депутат, закон не запрацює, тому що ніколи не буде створено комісію.

Депутати від "Слуги народу" переконували, що Зеленський ветує законопроект. Однак він підписав його таким.

Як повідомляв ZAXID.NET, 14 липня Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому закон про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор. Зокрема, законом допускається розташування казино виключно на території 5-зіркових готелів у Києві або 4- і 5-зіркових – в інших містах, тоді як зали з гральними автоматами можна розміщувати у 3- 4- і 5-зіркових готелях.

Закон вводить кримінальну відповідальність за організацію азартних ігор без ліцензії, а грати у таких закладах зможуть лише громадяни віком після 21 року. Розташовані гральні заклади можуть бути не ближче 500 метрів від навчальних закладів.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...