• Головна
  • З 15 серпня стартує прийом заявок по Бюджету громадських ініціатив
15:25, 10 серпня 2020 р.

З 15 серпня стартує прийом заявок по Бюджету громадських ініціатив

З 15 серпня стартує прийом заявок по Бюджету громадських ініціатив

З 15 серпня до 15 вересня триватиме прийом проектів від мешканців міста в рамках партиципаторного бюджету (Бюджету громадських ініціатив м.Трускавця).

Про це повідомляє Трускавецька міська рада.

Бюджет участі громади у Трускавці успішно діє вже декілька років. Принцип його дії такий: маєте ідею - пишете проект - реєструєте на сайті - збираєте якомога більше голосів від мешканців міста - місто фінансує його реалізацію.

Важливість партиципаторного бюджету - у максимальному залученні громади, адже саме мешканці обирають що в першу чергу варто зробити в місті.

Проекти за обсягом фінансування за рахунок коштів Бюджету громадських ініціатив м.Трускавця подаються в межах від 5 000 грн. до 100 000 грн.

Проектні пропозиції подаються:

- електронною поштою у вигляді сканованого оригіналу документів на електронну адресу [email protected];

- у паперовому вигляді за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська, 2 з поміткою «Бюджет громадських ініціатив». Відділ залучення інвестицій і міжнародної технічної допомоги.

- в електронному вигляді через Е-сервіс «Громадський бюджет».

Подані проекти повинні бути спрямовані на поліпшення комфорту для мешканців та гостей міста, естетичного вигляду міста, мати завершену дію та бути загальнодоступними, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста. 

Консультації щодо участі у конкурсі можна отримати у Відділі залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги за тел. (247) 5-11-92.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...