• Головна
  • На Львівщині відкривають лікарні "другої хвилі"
11:48, 10 серпня 2020 р.

На Львівщині відкривають лікарні "другої хвилі"

На Львівщині відкривають лікарні "другої хвилі"

На Львівщині лікарні другої хвилі почали приймати хворих на коронавірус. Про це повідомив сьогодні, 10 серпня, під час брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

«У нас зростає кількість людей, яких госпіталізують. У Львівській області теж уже перейшли поріг щодо 50% заповненості ліжок лікарень першої хвилі. Звичайно ми почали розгортати лікарні другої хвилі і ми не можемо легковажно ставитись до Covid-19. Він набирає обертів і ми це бачимо по кількості людей, яких кожного дня виявляємо», – сказав Максим Степанов.

Згідно з даним МОЗ, станом на 10 серпня завантаженість лікарень, що приймають хворих на коронавірус у Львівській області, становить 52,4%. Позначку 50% перейшла також Чернівецька область (55,6%).

За останню добу найбільше хворих на коронавірус зафіксовано у Львівській області (130 осіб), Івано-Франківській області (121), Харківській області (117) та Чернівецькій області (108).

Львів та ще три райони області входять до помаранчевої зони епідемічної безпеки.

На Дрогобиччині резервною лікарнею для прийому хворих на коронавірус визначено КНП "Дрогобицька міська лікарня" №1, відповідно до рішення обласної комісії ТЕБ та НС.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...