• Головна
  • У трускавецькому бюветі встановили нові ціни на Нафтусю
15:13, 8 серпня 2020 р.

У трускавецькому бюветі встановили нові ціни на Нафтусю

У трускавецькому бюветі встановили нові ціни на Нафтусю

У Трускавці повноцінно запрацював центральний бювет мінеральних вод. Вартість води зросла втричі.

Бювет відкрився з обладнаною картковою системою відпуску води та новими цінами. Вартість Нафтусі та інших вод зросла втричі, - літр тепер коштує 24 гривні.

Тепер, аби попити Нафтусі чи води інших трускавецьких родовищ, потрібно спершу придбати в касі бювету карточку. Її можна поповнювати на будь-яку суму, залежно від того, скільки води ви плануєте вживати, - від 100 мілілітрів до 20 літрів.

У трускавецькому бюветі встановили нові ціни на Нафтусю, фото-1

Рішення про підняття вартості води у бюветі з серпня ухвалило ТОВ "Трускваецькі лікувальні води", яке є власником бювету та монополістом з видобутку та реалізації вод трускавецьких родовищ.

Здорожчання води втричі викликало хвилю обурення поміж місцевих активістів та деяких відпочивальників. Ттось з тарифом погоджується, інші ж вважають його зависоким.

Трускавецька міська рада під час останнього сесійного засідання звернулась до Антимонопольного комітету з проханням перевірити, наскільки обгрунтованим на сьогоднішній день є новий тариф. Якщо перевірка встановить його необгрунтовану завищеність, товариство можуть оштрафувати та вимагати зниження ціни на воду. Однак висновки Антимонопольного комітету будуть відомі не швидше, ніж через місяць.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...