У Дрогобичі та Стебнику до 31 серпня діятимуть нові правила карантину

У Дрогобицькій міській раді сьогодні, 6 серпня, опублікували нові правила карантину, яких жителі Дрогобича та Стебника мають дотримуватися до 31 серпня. Подаємо текст без змін.

Робота громадського транспорту

Дозволено здійснювати регулярні та нерегулярні спеціальні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському сполученні, за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Також перевізники повинні забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження.

Перевізники несуть відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами, під час перевезення.

Робота відділу поліції

Поліція посилить контроль за дотриманням протиепідемічних правил перевезення пасажирів на міських маршрутах.

Також продовжить роботу з виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які розповсюджують неправдиву інформацію щодо заходів спрямованих на боротьбу з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Робота закладів громадського харчування

Суб’єкти господарювання у сфері громадського харчування повинні вжити заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), зокрема заборонити прийом відвідувачів в залах та приміщеннях.

Підприємницьку діяльність здійснювати на літніх майданчиках, терасах з дотриманням наступних правил:

 • – Відстань між столиками має бути не менше 1,5 метра.
 • – За одним столиком можуть розташуватися не більше чотирьох осіб (без урахування дітей до 14 років).
 • – Меню розміщується на вході, або має бути зроблено з такого матеріалу, який дозволить його продезінфікувати. Можливий варіант одноразових чи електронних меню.
 • – Використовувати багаторазовий посуд можливо за умови миття у посудомийних машинах.
 • – Столові прилади повинні бути в індивідуальних упаковках.
 • – Співробітники повинні проходити перевірку температури тіла перед початком роботи. Якщо температура вище 37,2 або є симптоми ГРВІ, працювати такому співробітнику заборонено.
 • – На вході організувати місце для обробки рук антисептиком.
 • – Біля місць скупчення людей на підлозі повинна бути розмітка — для дотримання у черзі дистанції не менше 1,5 метра.
 • – Заборонено роботу дитячих кімнат та зон самообслуговування.
 • – Приготування страв на відкритих кухнях також забороняється.
 • – У закладах заборонено проведення свят, банкетів, майстер-класів та будь-які публічні заходи за участю більше 10 осіб.

Правила для відвідувачів:

 • – Обробляти руки антисептиком перед входом на територію закладу.
 • – Обов’язково дотримуватися соціальної дистанції у 1,5 метри.
 • – Заходити і пересуватися територією кафе чи ресторану можна тільки в масці, а ось сидіти за столом можна без неї.
 • – Забороняється стояти в черзі всередині ресторану (в т.ч. у санвузол).

Адміністрація закладу повинна забезпечити:

 • – наявність рідкого мила, антисептиків і паперових рушників в санвузлах. Використання багаторазових рушників заборонено.
 • – Вологе прибирання виробничих приміщень поверхонь на літніх майданчиках, місць контактів рук клієнтів і співробітників не рідше ніж кожні дві години, а також перед початком і наприкінці зміни.
 • – Централізований збір використаних засобів індивідуального захисту і паперових серветок в окремі урни.

Робота ринку

Через засоби гучномовного зв’язку адміністрація ринку зобов’язана щогодини доводити до відвідувачів ринків інформацію про правила поведінки в умовах поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Мобільні групи продовжуватимуть пере перевірки суб’єктів господарювання відповідно до створеної мобільної групи.

Робота храмів та церков, організація релігійних заходів

Рекомендації священнослужителям та мирянам усіх конфесій міста Дрогобича та Стебника:

 • – Розмістити біля входу в релігійні заклади інформацію щодо дотримання протиепідемічних правил поводження в храмах.
 • – Біля входу в храм розмістити станції дезінфекції рук та за можливості, пристрої для безконтактного вимірювання температури.
 • – Сприяти, щоб біля входу до храму не створювалось скупчення людей.
 • – Люди, які знаходяться в храмі повинні знаходитись в масках.
 • – Розміщення людей – не менше 5 метрів кв. на одну особу (за винятком членів однієї сім’ї що живуть разом).
 • – Вшанування святинь (Хреста, ікон, святих мощей) виявити через поклоніння або поклон перед ними, без цілування.

Священнослужителям рекомендовано проводити постійно інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо важливості дотримання карантинних норм, як вияв любові до ближнього.

Під час проведення процесій, прощ, хресних ход тощо дотримуватись дистанції між учасниками не менше 1,5 метра (за винятком членів однієї сім’ї що живуть разом).

Робота закладів культури та мистецтв

Організувати діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників відповідно до подання керівника закладу культури та за рішенням власника (органу управління) без безпосереднього прийому відвідувачів та за умови забезпечення персоналу респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно. За рішенням власника (органу управління) дозволяється прийом відвідувачів за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (захист обличчя, очей, рук) та використання відвідувачами респіраторів без клапанів видиху або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

Роботу суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки на відкритому повітрі, у транспортних засобах, житлових будинках, спорудах, приміщеннях (у тому числі приміщеннях, призначених для зйомки аудіовізуальних творів (студії, павільйони), дозволено за умови обмеження кількості осіб, які здійснюють кіно- та відеозйомку в одному місці, не більше 50 осіб, обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом, залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

Дозволено проведення у театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах за рішенням органів управління репетицій, тренувань та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб), без глядачів за умови використання учасниками засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

Засідання Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині

Питання щодо координації подальших спільних дій органів місцевої влади (Дрогобич, Борислав, Стебник, Трускавець, Дрогобицький район) також розглянуть на засіданні міжрегіонального штабу протидії коронавірусної хвороби (COVID-19).

Контроль за виконанням рішення засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС покладено на керівників відділів виконавчих органів Дрогобицької міської ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Різне
Активісти та волонтери організували збір коштів на співфінансування робіт по замощенню бруківкою централізованого входу на новозбудований спортивний майданчик комплексу "Workout". Завдяки зусиллям та фінансовим пожертвам небайдужих вдалось закінчити облаштування бігової доріжки навколо спортивного комплексу. Як допомогти завершити роботи? Збір коштів проводиться на картку 4731-2191-0677-5889 (Савчак Олег Володимирович) Важлива кожна гривня! Що вже зроблено...
Різне
На Львівщині завершили ремонт дороги Т-14-02 Східниця-Пісочна. Ця дорога, загальна протяжність якої 52,5 км, веде до курортного Трускавця, та Східниці. Вартість ремонту склала понад 400 млн грн. Як розповіли ZAXID.NET у Службі автомобільних доріг Львівщини, ремонтувати цю дорогу розпочали ще у 2017 році. Впродовж 2017-2019 років було покладено 20 км вирівнюючого шару асфальтобетонного дорожнього покриття та 13 км – верхнього шару. У 2020 році відремонтувал...
Різне
В Історико-краєзнавчому музеї Борислава експонується виставка картин Павла Деленкевича «Бориславіт (Озокеритова палітра)». Особливістю картин є те, що вони написані озокеритом. Це особливо тематична для Борислава мистецька подія, адже вона презентує картини бориславських пейзажів, які бориславський художник написав бориславським озокеритом. Автор картин - Павло Деленкевич є викладачем Львівського державного коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І.Тр...
Здоров'я
У стаціонарах лікарень Львівської області станом на 24 вересня є 1231 хворий на коронавірус. За інформацією ЛОДА, ситуація наразі виглядає так: 157 – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 144 – у Центрі легеневого здоров’я, 49 – у 8 МКЛ, 41 – у 1 МКЛ, 151 – у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих, 76 – у Стрийській міській лікарні, 59 – у Кам’янка-Бузькій лікарні, 96 – у Стебницькій міській лікарні, 34 – у Сокальській ЦРЛ, 38...
Економіка
У четвер, 24 вересня, в селі Жовтанці поблизу Львова стартував 11-й Діловий форум. Майже 20 спікерів та сотня учасників зібрались обговорити виклики, що з'явились перед бізнесом під час і після карантину. Захід зібрав місцеву владу, представників банківських установ, підприємців, інвесторів. Пише https://zaxid.net/ «Ми в кризі. Коли вона закінчиться, не знаємо. Бо Covid і криза — це щось таке поєднуване. Тому треба подивитись, як виживали й діяли у таких с...
Кримінал
Трускавецький міський суд Львівщини визнав винним 31-річного адміністратора «Нової пошти» у Трускавці, який вкрав золоту підвіску з посилки клієнта. Йому призначили покарання у вигляді року іспитового терміну. Повідомляє https://zaxid.net/ У вироку суду вказано, що у середині липня 31-річний Олег Ч., працюючи системним адміністратором у трускавецькому відділенні «Нової пошти» №2, вкрав з посилки клієнта золоту підвіску у вигляді хрестика з розп’яттям, замі...
Здоров'я
Станом на 24 вересня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 19 250. За останню добу підтвердилось ще 205 випадків. Летальні випадки – 537 (+5). Вилікувалися – 6464 (+131) Усього в Україні за даними ЦГЗ: 188 106 (+3372) людей захворіло, 3757 (+52) померло, 83 458 (+1788) вилікувалися.
Різне
Вчора, 24 вересня, Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України «Про створення національного природного парку «Королівські Бескиди». В парк увійде майже 9 тисяч гектарів лісу на Старосамбірщині. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА. Національний природний парк площею 8 тис. 997 га розташований на території Старосамбірського району Львівської області. Його природні комплекси та об’єкти мають особливу природоохоронну, оздоровчу,...
Різне
У Дрогобичі встановили новий експонат вуличного музею – телефонну будку з робочим ретро-таксофоном. Про появу нової туристичної атракції повідомив у Фейсбук керівник Дрогобицького ТІЦу Ігор Чава. За його словами, найімовірніше, що це єдиний робочий апарат такої характеристики в Україні. "Ми довгий час працювали над цим проєктом, і зараз кожен може зайти у кабінку, підняти слухавку і сказати, що він телефонує з Дрогобича" - написав Ігор Чава. Ретро-таксофон...