• Головна
  • Космічний корабель Маска повертається на землю: пряма трансляція
15:39, 2 серпня 2020 р.

Космічний корабель Маска повертається на землю: пряма трансляція

З Міжнародної космічної станції на Землю відправився екіпаж пілотованої тест-місії Crew Dragon Endeavour компанії SpaceX у складі астронавтів Боба Бенкена і Дага Харлі.

Передбачуване місце посадки - прибережна смуга в діапазоні між Пенсаколою і Панама-Сіті з відстанню до берега від 40 до 325 км.

Погода в потенційних точках приводнення поки що задовільна. Однак процесу може перешкодити ураган Ісайяс, який зараз ширяє над Багамськими островами і неспішно рухається в бік Космічного узбережжя. Пориви вітру в епіцентрі досягають 150 км / год.
Маса корабля з усім вантажем при відчалі - приблизно 12,5 т. Перед цим від нього відокремиться вантажний відсік - він згорить в атмосфері, і корабель "полегшає" до 9,6 т. Теплощит капсули під час спуску зі швидкістю близько 28 000 км / год розігріється майже до 2000 °С. Приблизно шість хвилин через перешкоди зв'язку з екіпажем не буде. Витяжні парашути випустять на швидкості 560 км / год на висоті 5,5 км, а головні спрацюють на висоті всього 1,8 км при швидкості 190 км / год.

Пряма трансляція: Nasa

Коментарі

Оголошення
live comments feed...