• Головна
  • У Німеччині та Нідерландах масштабні протести проти карантину
10:33, 2 серпня 2020 р.

У Німеччині та Нідерландах масштабні протести проти карантину

В столиці Німеччини Берліні, а також в Гаазі в Нідерландах відбуваються чималі протестні акції проти карантинних обмежень проти поширення COVID-19.

Що відбувається в Берліні

Під час припинення акції у Берліні проти заходів, запроваджених у Німеччині через поширення коронавірусу, постраждало 18 правоохоронців. Учасники акції відмовлялися дотримуватися дистанції та надягати маски. Про це пишен DW.

18 співробітників поліції були поранені під час припинення масової акції протесту проти запроваджених у Німеччині заходів для боротьби з поширенням коронавірусу, яка відбулася у Берліні у суботу, 1 серпня. Відповідне повідомлення було оприлюднене в ніч на неділю на офіційному Twitter берлінської поліції.

Участь у акції протесту взяли десятки тисяч людей. Спочатку, за даними поліції, до 17 тисяч осіб пройшли ходою вулицями Берліна. Вже тоді, повідомляють правоохоронці, її учасники не дотримувалися дистанції та відмовлялися вдягати захисні маски. Згодом ці демонстранти взяли участь у погодженому місцевою владою мітингу, до якого доєдналося ще більше людей. За оцінками поліції, загальна кількість його учасників сягнула близько 20 тисяч осіб.

Ситуація в Нідерландах

У Нідерландах в місті Гаага місцеві жителі 1 серпня вийшли на протести. Люди мітингували проти карантинних обмежень, пов'язаних з COVID-19. Поліція заарештувала двох учасників протесту. Про це повідомляє місцеве видання NOS.

  • На протест вийшли близько півтори тисячі людей в парку Малівельд. Загалом акція була мирною. Водночас люди явно порушували соціальну дистанцію в 1,5 метра, а також були без масок.
  • Як розповіли організатори, протест присвячений "безумству", яке, на їхню думку, відбувається навколо коронавірусу та обмеження прав громадян.
  • Одного мітингувальника затримали за образу поліцейського, а іншого для встановлення особи.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...