• Головна
  • У Трускавці облаштують багатофункціональний спортивний майданчик
10:20, 2 серпня 2020 р.

У Трускавці облаштують багатофункціональний спортивний майданчик

У Трускавці облаштують багатофункціональний спортивний майданчик

При вході в Курортний парк у Трускавці облаштують багатофункціональний спортивний майданчик - для пляжного волейболу, баскетболу та спортивних тренувань.

Про це повідомив міський голова курорту Андрій Кульчинський на своїй сторінці у Фейсбук.

Раніше спортивний майданчик періодично використовувався для ранкової зарядки курортниками. Зараз тут зазвичай граються діти, їздять на велосипедах та роликах. Однак територія давно не бачила ремонту і потребує належного впорядкування.

Як повідомив міський голова Трускавця, місто отримало 2,3 мільйони гривень з державного бюджету (з фонду соціально-економічного розвитку) на реалізацію проекту з облаштування цього спортивного майданчика.

Проект має назву - "Реконструкція зони активного відпочинку по бульвару Торосевича". На його реалізацію місто отримало з держбюджету 2млн. 293,315 тис. грн.

На майданчику планують провести дренажні роботи. Згодом тут обладнають два професійні майданчики для пляжного волейболу. На частині площі встановлять спеціальне прорезинене покриття і обладнають майданчик для баскетболу. Також на території, збоку, встановлять тренажери. Частину майданчика залишать вільним - для проведення групових зарядок.

Багатофункціональний спортивний майданчик обведуть новою огорожею та встановлять цілодобове освітлення.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...