• Головна
  • Ремонт дороги Східниця-Пісочна завершать до кінця року
17:36, 1 серпня 2020 р.

Ремонт дороги Східниця-Пісочна завершать до кінця року

Ремонт дороги Східниця-Пісочна завершать до кінця року

Дорогу до Східниці обіцяють відремонтувати до кінця цього року. Про це заявила Служба автомобільний доріг.

Мова йде про автомобільну дорогу Т-14-02 Східниця – Пісочна. Загальна протяжність дороги - 52,5 км, - вона має важливе соціальне значення для нашого регіону, адже це туристичний маршрут, який веде одразу до кількох курортних міст, - Трускавця та Східниці.

«Дорожня інфраструктура має надзвичайно важливе значення. Відремонтована дорога дозволить розвивати туристичний потенціал та покращити соціально-економічні зв’язки регіону» - зазначив Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області

Ремонтувати цю дорогу розпочали ще у 2017 році. Впродовж 2017-2019 років було відремонтовано 20 км у вирівнюючому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття та 13 км – у верхньому шарі.

У 2020 році обіцяють завершити ремонт дорожнього полотна на ділянках Дрогобич – Пісочна та Східниця – Борислав, загальною довжиною близько 40 км.

Станом на сьогодні вже завершено роботи з влаштування конструктивних шарів асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи на всій протяжності виконання ремонтних робіт. Наразі ремонтники облаштовують з’їзди, тротуари в межах населених пунктів та проводять земляні роботи.

Попереду роботи з організації дорожнього руху, - нанесення дорожньої розмітки, влаштування дорожніх знаків та бар’єрного огородження.

Крім цього вже визначено переможця, який будуватиме нову ділянку зазначеної автомобільної дороги з влаштуванням двох кільцевих транспортних розв’язок в обхід карстових проваль.

Нова ділянка стане об’їзною дорогою міста Трускавець. Будівельні роботи  на цьому відрізку мають розпочати ще цього року.

Дорогу до Східниці відремонтуємо цього року💪💪💪 🚧 Ремонт ще однієї дороги державного значення на Львівщині завершимо...

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Львівській області Пʼятниця, 31 липня 2020 р.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...