• Головна
  • У Трускавці парк матиме статус об’єкту загальнодержавного значення
17:06, 29 липня 2020 р.

У Трускавці парк матиме статус об’єкту загальнодержавного значення

У Трускавці парк матиме статус об’єкту загальнодержавного значення

Під час засідання Кабміну 29 липня підтримано створення природоохоронних об’єктів загальнодержавного значення на Львівщині – ботанічного заказника «Долина ірисів» та парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Адамівка». Про це Львівському порталу повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Мова йде про ботанічний заказник «Долина ірисів» в межах Миколаївського району та парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Адамівка» у Трускавці.

Зазначається, що ботанічний заказник «Долина ірисів» створюєть з метою збереження унікальної популяції півників сибірських (Iris sibirica L.), а також інших видів занесених до Червоної книги України, у тому числі рябчик шаховий (Frittilaria meleagris L.), пізньоцвіт осінній (Colchicum autumnale L.), осока Девелла (Carex davalliana Smith). А парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Адамівка» – для збереження визначних та цінних зразків паркового будівництва з колекцією деревних аборигенних та інтродукованих видів рослин і джерелами мінеральних вод.

Проєкти створення природоохоронних територій розроблялися науковцями Львівського національного університету імені Івана Франка під керівництвом Л.О. Тасенкевич та Національного лісотехнічного університету України під керівництвом І.М. Пацури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...