• Головна
  • «Ми розшевелили певну зграю»: нардеп Саламаха про недовіру від міськради
17:00, 27 липня 2020 р.

«Ми розшевелили певну зграю»: нардеп Саламаха про недовіру від міськради

«Ми розшевелили певну зграю»: нардеп Саламаха про недовіру від міськради

Сьогодні 27 липня народний депутат України від Дрогобиччини з партії «Слуга Народу» Орест Саламаха відреагував на нещодавно висловлену недовіру зі сторони Дрогобицької міської ради. Про це повідомляє 03247. Записав своє звернення нардеп з автомобіля.

Хочеться відреагувати на нещодавні події, а саме коли міська рада на чолі з Тарасом Кучмою висловила мені недовіру. ... Було дуже цікаво це побачити, все таки хотілось би почути більше аргументів, напевно, з їхньої сторони, про яку саме недовіру і чому про неї говорять. - розпочинає свій монолог-звернення Орест Саламаха.

Але питання ми можемо поставити наступне: скажіть будь ласка, що ви зробили за 5 років? ... в якому стані ви передасте місто в тому числі, і взагалі, в якому стані отримає новий очільник ОТГ дану територію? - продовжив нардеп.

Пізніше Орест Саламаха звернувся до своїх виборців:

Дана недовіра показує те що ми йдемо в правильному напрямку. Ми розшевелили певну зграю, яка вже за стільки років, вона об’єдналася і не пускає нікого зі сторони. Але все буде попереду. - коментує дії міської влади Дрогобича Орест Саламаха.

Продовжуючи, нардеп повідомив, що планує підготувати великий звіт відносно своєї діяльності у Верховній Раді і роботи на окрузі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...