Випускники трускавецької гімназії святкували закінчення школи в Туреччині

Випускники трускавецької гімназії святкували закінчення школи в Туреччині

Випускники Трускавецької школи-гімназії, учні 11-А та 11-Б класів, відправились святкувати свій випускний у Туреччину.

Через запроваджений в країні карантин учні не відвідували школу та вчились дистанційно останні три місяці. Мабуть найважчим цей період був для 11-класників, які мріяли про останній дзвоник у рідній школі та випускний.

Натомість випусникам довелось дистанційно готуватись до ЗНО, а всі традиційні заходи, пов'язані з закінченням школи, цьогоріч скасували.

Зовсім скоро випусники вступатимуть до вищих навчальних закладів і роз'їдуться на навчання в різні міста. Аби залишити в пам'яті приємні спогади про завершення школи, - випусники трускавецької школи-гімназії, учні обидвох 11-х класів, разом з класними керівниками Лесею Дукас та Оксаною Прокопішак відправились на спільний 7-миденний відпочинок до Туреччини.

Саме тут, у сонячній Аланії, трускавецькі школярі одягли стрічки випусників, станцювали свій випускний танець та зустріли схід сонця.

Випускники трускавецької гімназії святкували закінчення школи в Туреччині, фото-1 Випускники трускавецької гімназії святкували закінчення школи в Туреччині, фото-2 Випускники трускавецької гімназії святкували закінчення школи в Туреччині, фото-3 Випускники трускавецької гімназії святкували закінчення школи в Туреччині, фото-4 Випускники трускавецької гімназії святкували закінчення школи в Туреччині, фото-5 Випускники трускавецької гімназії святкували закінчення школи в Туреччині, фото-6 Випускники трускавецької гімназії святкували закінчення школи в Туреччині, фото-7

Про неординарний та точно незабутній випускний учнів 11-А та 11-Б класів Трускавецької СЗШ №2-гімназія повідомила класний керівник випускного класу Леся Дукас у Фейсбук.

Випускники трускавецької гімназії святкували закінчення школи в Туреччині, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі