• Головна
  • Як люди у Трускавці сміття викидають (ВІДЕО)
Непорядок
08:30, 23 липня 2020 р.

Як люди у Трускавці сміття викидають (ВІДЕО)

Непорядок
Як люди у Трускавці сміття викидають (ВІДЕО)

У Трускавці, як зрештою і в інших містах, досі відсутня культура викидання сміття. Незважаючи на ряд звернень, роз'яснень, оголошень, люди продовжують викидати великогабаритне сміття та обрізані гілки, захаращуючи не лише сміттєві майданчики, але й добрячу територію навколо них.

Таку картину можна спостерігати практично в усіх мікрорайонах міста. Люди виносять старі розвалені меблі, вікна, відходи від ремонтних робіт, не менш поширеним явищем є звалища обрізаних гілок, - ними завалюють території навколо сміттєвих урн на тривалий час.

Останнє відео з завалами обрізаних гілок виклав представник фірми "Комунальник плюс", відповідальної за вивезення відходів з міста-курорту.

Данилишиних, 9 Доброзичливий приватний сектор)

Опубліковано Степаном Танчинцем Вівторок, 21 липня 2020 р.

Комунальники неодноразово наголошували - для того, аби запобігти захаращенню сміттєвих майданчиків, ОСББ повинні заключати договір з КП "Парк Курортний", яке забирає гілки та подрібнює їх спеціально обладнаною дробилкою.

Що ж стосується габаритного сміття - існує окремий автомобіль, який вивозить великогабаритні відходи окремо від звичайних. Для того, аби вони не захаращували майданчики і їх забрали, потрібно звертатись до ТОВ "Комунальник плюс".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець #сміття
Останні новини
Оголошення
live comments feed...