• Головна
  • Вартість Нафтусі хочуть підвищити втричі
08:00, 23 липня 2020 р.

Вартість Нафтусі хочуть підвищити втричі

Вартість Нафтусі хочуть підвищити втричі

З серпня ТОВ "Трускавецькі лікувальні води" має намір підвищити вартість Нафтусі та вод інших трускавецьких родовищ майже втричі.

Інформацію про це публікували в соцмережах місцеві політики та громадські активісти.

Надровидобувач та власник бювету мінеральних вод, - ТОВ "Трускавецькі лікувальні води", - публічно цієї інформації не підтверджувало і не спростовувало. Але готелі та санаторії курортного Трускавця вже отримали листи з повідомленням про підвищення ціни на воду.

Станом на сьогоднішній день вартість одного літра "Нафтусі" та вод інших джерел становить 8 гривень 80 копійок. З серпня ціну хочуть встановити на рівні 24 гривень, що майже втричі вище від сьогоднішньої.

Трускавецька міська рада оприлюднила свою позицію з цього приводу та анонсувала, що депутатський корпус ради має намір звертатись з цього приводу до Антимонопольного комітету.

«Ми не маємо права і не хочемо втручатися в роботу приватного підприємства, особливо в питанні ціноутворення. Але беручи до уваги важливість «Нафтусі» для курорту, ми не можемо стояти осторонь. Трускавець – це в першу чергу бальнеологічний курорт, місто здоров`я, місто цілющої «Нафтусі», і ми не можемо дозволити експериментів над санаторіями та відпочивальниками. Бачимо, що пандемія нашкодила курортам, нашкодила туристичній сфері. Відпочивальники не готові витрачати стільки коштів на лікування, як це було до того, а додаткове підняття ціни на мінводи може привести до повного провалу цього сезону. Я прикладу максимум зусиль, аби цього не допустити. Мною підготовлене звернення до Антимонопольного комітету України, яке я прошу депутатів підтримати на завтрашній сесії», - каже міський голова Андрій Кульчинський (джерело - сайт ТМР).

ТОВ "Трускавецькі лікувальні води" є монополістом на ринку видобутку вод трускавецьких родовищ. В разі встановлення невиправдано високої ціни, Антимонопольний комітет може притягти товариство до адміністративної відповідальності та змусити знизити ціну. Наразі це єдиний законний метод впливу на приватну структуру, в чиїх руках перебуває головне багатство курорту.

Станом на сьогоднішній день тривають ремонтні роботи на площі перед бюветом. Попередньо анонсували інформацію про повноцінне відкриття бювету мінеральних вод на початок серпня. Поки працює лише питтєва галерея. Очевидно відчиняти бювет власники планують вже з новими цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець #Нафтуся #бювет
Останні новини
Оголошення
live comments feed...