• Головна
  • В Бориславі декілька днів смерділо «газом»: знайшли джерело!
16:56, 21 липня 2020 р.

В Бориславі декілька днів смерділо «газом»: знайшли джерело!

Наприкінці минулого тижня мешканці Борислава почали звертатись до міської ради з приводу дивного неприємного запаху, схожого на газ, який було відчутно у центральній частині міста. Повідомляє офіційний сайт Бориславської міської ради.

Як пояснив начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Володимир Прідун, спеціалістами НГВУ «Бориславнафтогаз» та Бориславської районної служби Дрогобицького УЕГГ було проведено перевірку та з’ясовано, що специфічний запах розповсюджувався з території підприємства ПрАТ «Бориславський озокерит», яке розташоване на вул. Потік.

З цього приводу відділом невідкладно було направлено звернення до Державної екологічної інспекції, Бориславського МВ ГУ ДСНС та Держпродспоживслужби з проханням провести позапланову перевірку ПрАТ «Бориславський озокерит» і в межах їх повноважень вжити заходів щодо ліквідації даної проблеми.

Сьогодні в телефоннному режимі із керівником підприємства було досягнено домовленості про припинення діяльності, яка спричиняла виділення запаху. Подальшу правову оцінку цим діям нададуть контролюючі органи під час проведення перевірки.

В Бориславі декілька днів смерділо «газом»: знайшли джерело!, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...