• Головна
  • У Трускавці проведуть ознакування туристичних об'єктів і вілл
12:24, 18 липня 2020 р.

У Трускавці проведуть ознакування туристичних об'єктів і вілл

У Трускавці проведуть ознакування туристичних об'єктів і вілл

У Трускавці хочуть ознакувати важливі туристичні об'єкти та вілли і розробити ряд пішохідних маршрутів.

За втілення цієї ідеї вже взялась робоча група, очолювана новим радником міського голови з питань промоції Русланом Пристаєм. Про ініціативу повідомила прес-служба Трускавецької міської ради.

Є намір ознакувати важливі туристичні об’єкти – спочатку старі трускавецькі вілли, згодом об’єкти в Курортному парку (надкаптажні споруди, скульптурні композиції, дерева-екзоти та ін.). Встановити інформаційні щити біля вілл, а в майбутньому і на початку бульварів, площ та окремих вулиць.

Задля обговорення цього питання була організована зустріч з екскурсоводами в готелі «Трускавець 365».

Мова йшла не лише про ознакування об’єктів, але й про розробку ряду пішохідних маршрутів, у тому числі поблизу Трускавця на Помярки та на Орів, про можливість створення міні-музеїв, про роботи над реновацією надкаптажних споруд та необхідність збереження архітектурних, гідрогеологічних та дендрологічних пам`яток.

Роботу планують втілювати поетапно. Спочатку відбудеться ознакування існуючих в місті вілл та інших туристичних об'єктів. В майбутньому - інформаційні стенди хочуть встановити і на тих місцях, де колись стояли втрачені об’єкти, такі як Дептак, перші лазнички, будівля Товариського Клубу, будівля водолікарні, вілли, які були спалені, розібрані, попали в руїну чи були втрачені в інший спосіб.
На наступних зустрічах планують затвердити тексти інформаційних стендів. Також відбудеться виїзне засідання робочої групи, на якому в польових умовах буде оглянуто зовнішній та внутрішній стан надкаптажних споруд, окремих вілл, пам’ятників та скульптурних композицій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...