• Головна
  • До Трускавця повертається дніпровський поїзд
19:42, 17 липня 2020 р.

До Трускавця повертається дніпровський поїзд

З 22 липня відновлюється курсування пасажирського поїзда «Дніпро-Трускавець». Таким чином потенційні відпочивальники матимуть додаткову можливість безпечно та комфортно прибути на лікування та відпочинок до курортної столиці України – Трускавця. Про це повідомляє Трускавецька міська рада на своїй офіційній сторінці.

Відновлення курсування потяга з Дніпра стало можливим завдяки системній роботі міської влади з мінімізації наслідків карантину для курорту, одним зі складових якої є питання логістики та транспортного сполучення. Нагадаємо, що 10 червня відбулася особиста поїздка міського голови Трускавця Андрія Кульчинського до Києва в Міністерство інфраструктури та транспорту та його зустріч з керівником «Укрзалізниці» Іваном Юрчаком, і, як бачимо, поїздка дала результати.

В цьому плані влада Трускавця співпрацює та має сприяння також від Львівської ОДА. З початку липня вже курсує київський поїзд, зараз відновлюється робота дніпровського.

Поїзд «Дніпро-Трускавець» наразі курсуватиме через день. Відстань між Трускавцем та Дніпром становить 1200 км, потяг долає її за 20,5 год. З Дніпра потяг відправлятиметься через день о 14.26, до Трускавця прибуватиме о 11.07.

Потяг з Трускавця відправлятиметься о 12.43 в липні по парних числах. Детальніша інформація у касах вокзалу та на сайті «Укрзалізниці».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...