• Головна
  • Дорогу Дрогобич-Трускавець можуть офіційно відкрити для легкового транспорту
14:00, 17 липня 2020 р.

Дорогу Дрогобич-Трускавець можуть офіційно відкрити для легкового транспорту

Дорогу Дрогобич-Трускавець можуть офіційно відкрити для легкового транспорту

Депутати Трускавецької міської ради зібрались на позачергову сесію. В порядку денному - звернення до ЛОДА з проханням відкрити дорогу Дрогобич-Трускавець для легкового транспорту.

"Станом на сьогоднішній день є виділені кошти з державного бюджету на нову дорогу. 23 липня відбудеться тендер. Маємо надію, що отримавши підрядника, роботи будуть виконані у максимально короткий термін. Але існує потреба у використанні існуючої дороги. Зважаючи на висновки науковців, в тому числі Василя Дяківа, загрози обвалу існуючої дороги при використанні її транспортними засобами немає. Тому ми звертаємось до ЛОДА з проханням відкрити існуючу дорогу, обмеживши її використання велико- та важкогабаритним транспортом" - доповів заступник міського голови, депутат ЛОР Олексій Балицький.

Депутати одноголосно підтримали звернення до Львівської ОДА, внісши в нього деякі корективи по тексту. Після відповідного рішення ЛОДА, дорогу можуть офіційно відкрити для легкового транспорту, - тимчасово, до часу спорудження нової дороги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...