• Головна
  • Тільки 47% жителів заходу України засуджує СРСР як тоталітарний режим
16:22, 16 липня 2020 р.

Тільки 47% жителів заходу України засуджує СРСР як тоталітарний режим

34% українців погоджуються із засудженням СРСР як комуністичного тоталітарного режиму, що здійснював політику державного терору, близько 31% не підтримують таке рішення.

Джерело: результати дослідження Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології. Повідомляє Українська правда.

Деталі: Ще для 15% це байдуже, а 19% не визначилися із своїм ставленням.

У Західному регіоні більше тих, хто погоджується із засудженням СРСР (47% "за" і 23% "проти"), у Центральному регіоні думки розділилися майже навпіл (35% "за" і 31% "проти). На Сході та Півдні дещо більше негативних ставлень – 23-24% підтримують засудження СРСР і 35-37% не підтримують.

Серед молодих людей традиційно більше байдужих, а серед людей старшого віку менше байдужих і більше тих, хто не погоджується із засудженням СРСР. При цьому частка тих, хто позитивно ставиться до засудження СРСР, майже однакова серед усіх вікових груп.

Тільки 47% жителів заходу України засуджує СРСР як тоталітарний режим, фото-1

Опитування було проведене з 17 по 22 квітня 2020 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Дослідження проводилося методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів. Опитано 2000 осіб, статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Фінансування опитування здійснене в рамках проекту МАТРА посольства Нідерландів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...