Мова має значення! - українці протестують під ВР

Мова має значення! - українці протестують під ВР

Сьогодні від ранку під Верховною радою проходить акція проти законопроєкту "Слуги народу" Максима Бужанського щодо змін в частині скасуваня навчання українською мовою у школах.

Під стінами парламенту зібралось чимало людей - представники практично всіх областей України. Присутні також представники Львівщини, зокрема Дрогобиччини та педагоги курортного Трускавця.

Учасники тримають плакати на підтримку української мови, з закликами протистояти пропаганді російської мови та утискам, яких знову зазнає українська мова за ініціативи нардепів "Слуги народу" та ОПЗЖ.

Мова має значення! - українці протестують під ВР, фото-1 Мова має значення! - українці протестують під ВР, фото-2 Мова має значення! - українці протестують під ВР, фото-3 Мова має значення! - українці протестують під ВР, фото-4 Мова має значення! - українці протестують під ВР, фото-5

Нагадаємо, закопроект Бужанського передбачає зміни до закону про мову. Відповідно до цих змін навчання дітей в школах вже не повинно бути українською.

Законопроект мали розглядати сьогодні, однак вчора ввечері його виключили з порядку денного Ради. ВР розгляне зміни до закону Про мову завтра. Тому мирна акція в підтримку української мови матиме продовження завтра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі