• Головна
  • Рада призначила місцеві вибори на 25 жовтня
14:47, 15 липня 2020 р.

Рада призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Рада призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Сьогодні, 15 липня, Верховна рада проголосувала проект постанови про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році на 25 жовтня.

Вибори призначаються в усі місцеві ради, а не тільки в обласні ради і Київ, як це було в першій редакції постанови.

Документ підтримали 326 нардепів.

Згідно з ухваленим документом, Рада призначила вибори на неділю, 25 жовтня 2020 року. Чергові вибори відбудуться в Україні всюди, окрім анексованого Криму та непідконтрольних українському уряду районів Донецької й Луганської областей.

«Призначити чергові вибори депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад (крім визначених пунктами 2 і 3 цієї Постанови) та Київського міського голови на неділю 25 жовтня 2020 року. Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областях не призначаються і не проводяться», – йдеться у постанові.

Нагадаємо, що нардепи мали голосувати за призначення місцевих виборів ще в понеділок, 13 липня, однак Верховна Рада перенесла розгляд. В попередньому проекті пропонувалось провести вибори лише в обласні ради та Київ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...