• Головна
  • У Дрогобичі знімуть повнометражний фільм про жертв більшовицького терору
10:22, 15 липня 2020 р.

У Дрогобичі знімуть повнометражний фільм про жертв більшовицького терору

У листопаді минулого року ініціативна група, яку очолюють Тарас Метик, Наталія Копичин, Олександр Король та Микола Гнатенко представила документальний фільм «Дрогобицька Голгофа. Реквієм». У ньому йдеться про історичні події – репресії НКВД на Західній Україні. Про це повідомляє видання Galnet.

У Дрогобичі знімуть повнометражний фільм про жертв більшовицького терору, фото-1

До роботи над стрічкою тоді залучили представників духовенства, консультантів та спеціалістів, громадські організації, волонтерів, очевидців, мешканців міста Дрогобича, навколишніх сіл та міст. За неповний рік фільм продемонстрували глядачам на Дрогобиччині та на Міжнародному кінофестивалі «Корона Карпат» у Трускавці.

Однак, творці стрічки вирішили, що цю історію потрібно показати більшій кількості глядачів, тож фільм перезнімуть у форматі, прийнятному для показу на телебачення та у кінотеатрах:

«Зараз він сильно насичений розстрілами і смертями. Тепер ми даватимемо більше нових епізодів і життєвих історій людей, які стали жертвами режиму. Сцени розстрілів залишаються, але ми не робитимемо на них акцент», – розповідає Galnet одна з очільників ініціативної групи Наталія Копичин.

Уже відзнятий документальний фільм залишать як історичну пам’ять для музеїв і закладів освіти. З нього у нову стрічку відібрали сцени масових розстрілів, а на нові частини фільму відвели 5 знімальних днів у серпні.  Випустити до перегляду його планують уже у жовтні, а в листопаді  ініціативна група хоче подати його на конкурс «Корона Карпат».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...