Підгорецький замок відновлять

Підгорецький замок відновлять

В рамках національного проекту «Велике будівництво» в Україні планують відновити 100 культурних об’єктів. Поміж ними відомі на Львівщині - Підгорецький замок та оборонні мури Жовкви.

Про це повідомив міністр культури України Олександр Ткаченко на своїй сторінці у Фейсбук.

🏢 Велике будівництво в культурі 🇺🇦 Наступного року частиною національного проекту «Велике будівництво» стане...

Опубліковано Олександром Ткаченком Середа, 8 липня 2020 р.

В числі культурних пам'яток України, які планують відновити, - художні музеї, церкви, Хортиця, замки та інші оборонні мури, що мають важливе історичне значення.

Підгорецький замок відновлять, фото-1 Підгорецький замок відновлять, фото-2 Підгорецький замок відновлять, фото-3 Підгорецький замок відновлять, фото-4

В число анонсованих об'єктів увійшли Підгорецький замок та оборонні мури Жовкви.

Підгорецький замок відновлять, фото-5 Підгорецький замок відновлять, фото-6

"Вперше за 30 років незалежності ми реально зможемо відновити історико-культурну спадщину. Яка, подекуди, в критичному стані – занедбана й напівзруйнована. Та ці об’єкти є кодом нашої нації. Збереження їхньої автентичності і духу – наша відповідальність, наповнення новим змістом - наш обов’язок перед наступними поколіннями" - анонсував роботу міністр культури України Олександр Ткаченко.

Проект вже готовий для розгляду міністерствами та буде презентований найближчим часом. Реалізацію його планують на 2021 рік.

пам'ятки замок Підгорецький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі