• Головна
  • У Трускавці демонтують самовільно встановлені рекламні засоби
16:42, 9 липня 2020 р.

У Трускавці демонтують самовільно встановлені рекламні засоби

У Трускавці демонтують самовільно встановлені рекламні засоби, фото-1, фото - Трускавецька міська рада

фото - Трускавецька міська рада

У Трускавці демонтують незаконно встановленні рекламні носії. На сьогодні таких носіїв у місті більш як 20. Виконувати демонтажні роботи доручили КП "Парк курортний".

Рішення про демонтаж рекламних засобів, які самовільно встановлені та не увійшли до вичерпного переліку місць розміщення носіїв зовнішньої реклами прийняли на засіданні виконкому Трускавецької міської ради, - інформує міськрада.

Кожен власник встановленої реклами був неодноразово повідомлений про потребу в оформленні документів й мав для цього достатньо часу, адже управління працювало над впорядкуванням переліку рекламних носіїв у Трускавці майже рік, - розповіла начальник управління розвитку міста Наталія Скибак.

Демонтажу також підлягатимуть рекламні конструкції, власники яких не уклали договір на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності міста Трускавець і не проводять оплату.

Разом з тим ці власники ще мають можливість звернутись до міської ради (ЦНАПу) та подати документи для одержання дозволу на розміщення носіїв зовнішньої реклами.

Демонтажу також підлягатимуть рекламні конструкції, власники яких не уклали договір на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності міста Трускавець і не проводять оплату. Разом з тим ці власники мають ще можливість звернутись до міської ради (ЦНАПу) та подати документи для одержання дозволу на розміщення носіїв зовнішньої реклами, - йдеться у повідомленні. 

Також перегляньте:

Христина Дмитруш з Дрогобича потребує допомоги. Потрібно 10 тис. доларів

8 липня найстарша трускавчанка відзначила своє 101-річчя

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець #реклама #демонтаж
Останні новини
Оголошення
live comments feed...