• Головна
  • У Трускавці варвари розібрали віллу, що була пам'яткою архітектури
Втрати
12:25, 9 липня 2020 р.

У Трускавці варвари розібрали віллу, що була пам'яткою архітектури

Втрати
У Трускавці варвари розібрали віллу, що була пам'яткою архітектури

У курортному Трускавці розібрали віллу "Великий косинір", що була пам'яткою архітектури місцевого значення.

Про незаконність цієї оборудки повідомила захисниця архітектурної спадщини Оксана Бойко. За її словами, рішення, в якому члени Консультативної Ради начебто проголосували за вилучення будівлі з Реєстру пам'яток архітектури, було сфальшоване у Львівській ОДА.

Вілла "Великий косинір" знаходилась на вул. Шевченка, 28 та була пам'яткою архітектури місцевого значення, мала присвоєний охоронний номер в Реєстрі пам'яток - № 538.

"Відділ охорони культурної спадщини Львівської ОДА сфальшував протокол Консультативної ради від 07.05,2018 року, на якій, начебто, члени Ради (І. Амбіцький, В. Івановський і Р. Онишко, В. Слободян, О. Бойко, Ю. Дубик, а також запрошена Вікторія Пшеничних) проголосували за вилучення з Реєстру пам’яток архітектури віллу "Великий косинер".

Насправді на цій Раді були присутні також інші члени Ради...
Питання зняття з обліку пам’ятки - вілли "Великий косинір" в Трускавці в різному не розглядалася" - написала Оксана Бойко.
Віллу розібрали. Ймовірно на її місці виросте чергова забудова. Єдине, чого можна досягти в цьому випадку - покарати причетних до цього посадовців. Чи буде це зроблено, - побачимо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...