• Головна
  • У центрі Борислава живуть рисі та оцелоти (ФОТО)
14:18, 8 липня 2020 р.

У центрі Борислава живуть рисі та оцелоти (ФОТО)

im-3.jpg

im-3.jpg

На Дрогобиччині, у місті Борислав, на подвір'ї приватного будинку живуть екзотичні тварини: рисі, оцелоти, сервали. 

Про це повідомляє журналістка Еспресо.TV.

На території будинку встановлені вольєри, де й мешкають тварини. Розташований такий "зоопарк" у центральній частині міста, на вулиці Міцкевича, 2. Навпроти будинку знаходиться ресторан, звідки за життям тварин спостерігають відвідувачі. Також альтернативою ресторану є міст над річкою, що неподалік вольєру з екзотичними тваринами.

Власницею тварин є місцева підприємиця Лія Левицька. У коментарі Еспресо.TV вона розповіла, що незвичним хобі займається майже три роки, саме тоді вони переїхали в будинок в центрі Борислава. 

im-1.jpg

im-1.jpg

Зараз у жінки є рисі, бобкети, оцелоти, гібриди сервала та бенгальські коти. 

"Це порода савана – гібрид дикого сервала та домашньої кішки. Вони дуже схожі на сервалів, але характер у них ручний, котячий, вони не мають стільки агресії. Також у мене є бенгальські коти – окрас у них дикий, але це повністю ручна кішка, яка може жити в квартирі. Савану не бажано тримати в квартирі, оскільки це більший кіт", - розповіла вона.

im-7.jpg

im-7.jpg

Жінка наголошує, що всі коти є ручними і виведені в неволі, а також мають необхідні документи. Особливо це стосується рисі, яка є червонокнижним видом в Україні.  

"Усі тварини, які у мене є, вони народжені в неволі, вигодувані з пляшечки, у них вже є «домашні гени». Гібриди – само собою, це штучно виведена порода, їх навіть у природі нема. Усі вони приручені, я спокійно заходжу в вольєр. Також до мене часто заходять відвідувачі, мами з діточками. Усі тварини є ручними. Самець рисі, ми його купували в Чехії, але привезли з німецького зоопарку, а дівчинка – взагалі з Словенії", - розповідає Лія Левицька.

im-4.jpg

im-4.jpg

Власниця кішок додає, що таке хобі не є дешевим, але місячний бюджет їй важко підрахувати.

"Це великі кошти, але це все відносно. Хтось собі може дозволити дорогі автівки, метали, техніку, я ж вкладаю всю душу і, по можливості, всі гроші в кішок", - пояснює вона.

Доглядом за тваринами займається спеціально найнятий працівник. 

"Є найманий працівник, який цілий день займається кішками – зранку дати їсти, дати воду. Потім через годину знову пробігтись – поприбирати. Зараз спека, коти їдять сире м'ясо, як поїли, треба відразу прибрати – дві години на сонці і буде жах. Прибирання має бути моментальним". 

im-5.jpg

im-5.jpg

"Ми також зробили для тварин маленькі басейни, адже вони хочуть не тільки пити, а й плавати. Тож ту воду треба поміняти, а там вже і обід. Ми кішок годуємо двічі на день, не так як зоопарки – зранку кинули і на цілий день", - розповіла пані Лія. 

Фото авторки і з Фейсбук Лії Левицької

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борислав #рись #оцелоти #зоопарк
live comments feed...