• Головна
  • В Бориславі та Східниці запрацюють готелі, заклади громадського харчування й спортзали
16:29, 7 липня 2020 р.

В Бориславі та Східниці запрацюють готелі, заклади громадського харчування й спортзали

У Борислава та Східниці послаблюють карантин. Так, починаючи із 7 липня, на території цих населених пунктів дозволили роботу готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури та спорту, спортзалів й фітнес-центрів. 

Про це повідомляє Бориславська міська рада.

Також дозволено проведення релігійних заходів за умови забезпечення на одну особу не менше ніж 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід, з дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Головна умова функціонування вищеперелічених закладів -дотримання протиепідеміологічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.

Рішення про послаблення карантинних обмежень затвердили вчора розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, беручи до уваги протокол позачергового засідання обласної комісії ТЕБ та НС.

Світлина від Бориславська міська рада.

Світлина від Бориславська міська рада.

Заклади дошкільної освіти

Зазначимо, відділу освіти доручено до 9 липня організувати підготовку закладів дошкільної освіти до прийому дітей в умовах карантину з дотриманням протиепідемічних заходів, відповідно до рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України. Надалі, до 10 липня, буде проведено перевірку готовності до функціонування закладів дошкільної освіти на території міста в умовах карантину.

За результатами таких перевірок рішення про відновлення роботи дошкільних навчальних закладів на Львівщині буде розглядатись на черговому засіданні обласної комісії ТЕБ та НС у понеділок, 13 липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борислав #східниця #карантин
Останні новини
Оголошення
live comments feed...