• Головна
  • На одній із вулиць Борислава встановлять перше освітлення
15:56, 7 липня 2020 р.

На одній із вулиць Борислава встановлять перше освітлення

На одній із вулиць Борислава встановлять освітлення. Йдеться про вулицю І. Мазепи. Там, за словами міського голови Борислава Ігоря Яворського, освітлення ніколи не було. 

Про це повідомляє Бориславська міська рада.

Реалізовуватимуть проєкт  «Будівництво мереж зовнішнього освітлення по вул. Мазепи в м. Борислав» в рамках Обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив, де місто потрапило до списку переможців.

Загальна сума проєкту становить 299 930 грн., із яких 149 965 грн. – кошти обласного бюджету, 89 150 грн. – міського, фінансовий та нефінансовий внески громади – 42 тис. грн. та 18 тис. грн. відповідно. За ці кошти передбачено прокладення близько 1670 м лінії, монтаж 41 світильника, а також встановлення додаткових 15 опор, - йдеться у повідомленні. 

До слова, у Бориславі триває заміна вуличних ліхтарів на вул. Коваліва. Так, по непарній стороні вулиці уже встановлено 35 нових світильників, а нещодавно розпочали відповідні роботи й по парній стороні.

«Це найбільш густонаселений мікрорайон міста, який потребує відповідної інфраструктури. Роботи із освітлення дозволять не просто покращити видимість для пішоходів та водіїв у темну пору доби, а зробити найважливіше – підвищити рівень безпеки», – наголосив міський голова.

Нагадаємо, що на початку цього року також перше своє освітлення отримали вул. Городище і Висока. Там змонтовано близько 50 світильників на ділянці протяжністю 2 км.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борислав #освітлення
live comments feed...