• Головна
  • Львівські лікарні, що приймають хворих на COVID-19, мають 70% вільних місць
08:30, 5 липня 2020 р.

Львівські лікарні, що приймають хворих на COVID-19, мають 70% вільних місць

Львівські лікарні, що приймають хворих на COVID-19, мають 70% вільних місць

Спочатку Львівська мерія повідомила про критичну наповненість міських лікарень пацієнтами хворими на COVID-19, а вже через день спростувала цю інформацію.

Львівська міська рада спростувала поширену раніше інформацію про те, що міські лікарні, які приймають хворих на коронавірус, наповнені пацієнтами на 95%. За свіжими даними, станом на вчора, 4 липня, наповненість п’яти міських лікарень складає 23,9%.

Як повідомила вчора пресслужба мерії, хворих на коронавірус приймають п’ять міських медустанов: 1-ша міська клінічна лікарня, 4-та та 5-та лікарні, 8-ма лікарня та лікарня швидкої медичної допомоги. Загалом у цих госпітальних базах виділено 920 ліжкомісць для лікування хворих із коронавірусною інфекцією. Станом на 4 липня, наповненість цих лікарень становила 23,9%.

«Станом сьогодні на ранок у 1-ій міській клінічній лікарні перебуває 76 пацієнтів, а лікарня може прийняти 170 осіб, у 8-ій міській клінічній лікарні – 70 пацієнтів, а лікарня готова прийняти 250 осіб, у міській лікарні швидкої медичної допомоги – 74 особи станом на ранок, а потужність лікарні для лікування коронавірусних хворих – 300 ліжкомісць. Ще 150 місць є у 5-тій лікарні та 50 місць – у 4-ій лікарні», – йдеться у повідомленні мерії.

Зазначимо, днем раніше пресслужба мерії з посиланням на головного медика Львова Володимира Зуба повідомила, що міські лікарні на 95% заповнені хворими на коронавірус.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...