• Головна
  • У Стебницькій лікарні розглядають можливість збільшення кількості персоналу
12:39, 4 липня 2020 р.

У Стебницькій лікарні розглядають можливість збільшення кількості персоналу

У Стебницькій лікарні роздумують над збільшенням кількості медичного персоналу. Пов'язано це з ростом кількості госпіталізованих хворих на COVID-19 у міську лікарню. Якщо кількість коронавірусних пацієнтів у Стебницькій лікарні зросте – потрібно буде збільшити кількість медичного персоналу, - повідомляє Дрогобицька міська рада. 

У Стебницькій лікарні розглядають можливість збільшення кількості персоналу , фото-1

3 липня, у Дрогобицькій міській раді під час засідання Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині, заступник начальника відділу охорони здоров’я ДМР Святослав Кучерявий зазначив, що відділення Стебницької міської лікарніпрактично заповнені хворими. Якщо кількість хворих збільшуватиметься і надалі, то лікарі не зможуть надавати медичної допомоги всім пацієнтам, адже серед медиків не вистачатиме людського ресурсу.

IMG_3020.jpg

IMG_3020.jpg

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма закликав колег – міських голів з інших міст сформувати на базі своїх медичних установ медичні бригади лікарів, які у потрібний момент зможуть підтримати та замінити лікарів-медиків зі Стебницької лікарні.

Також, за словами Тараса Кучми, КНП “Дрогобицька міська лікарня №1готова до прийому ургентних хворих із супутньою коронавірусною хворобою.

Також перегляньте:

Дрогобич розпочав співпрацю з Київським університетом права

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #стебник #лікарня
Останні новини
Оголошення
live comments feed...