У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт

У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт

Літературно-меморіальний музей Івана Франка в Нагуєвичах наповнився теплими літніми барвами - робіт про-арт художниці Світлани Дзедзей.

Вчора, 2 липня, о 15.00 в музеї Державного історико-культурного заповідника "Нагуєвичі" відкрилась нова цікава виставка робіт сучасної художниці, яка працює в стилі про-арт.

Поміж робіт - зображення відомих українців і не тільки.

У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт, фото-1 У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт, фото-2 У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт, фото-3 У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт, фото-4 У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт, фото-5 У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт, фото-6 У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт, фото-7 У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт, фото-8 У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт, фото-9 У "Нагуєвичах" відкрилась художня виставка в стилі про-арт, фото-10

"Франко, Скрябін, Фреді Меркурі і живі сюжети минулого і сучасного "Франкової Каліфонії" Дрогобиччини у креативному стилі про-арт від художниці Світлани Дзедзей вже у галереях ДІКЗ "Нагуєвичі". - запрошує директор ДІКЗ Богдан Лазорак.

Світлана Дзедзей - дрогобицька художниця, яка впевнено торує свій шлях у мистецькому світі. Світлана вже мала ряд персональних виставок у Дрогобичі, в Трускавці та Бориславі. Роботи художниці захоплюють поціновувачів мистецтва своєю емоційною різнобарвністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі