• Головна
  • На ГХП Стебницький "Полімінерал" призначають нового директора
11:41, 3 липня 2020 р.

На ГХП Стебницький "Полімінерал" призначають нового директора

На ГХП Стебницький "Полімінерал" призначають нового директора

Сьогодні, 3 липня, представляють нове керівництво ПрАТ Стебницьке ГХП "Полімінерал". Новий директор - Артур Пєтухов, - із Вінниці.

 Про це повідомила у Фейсбук стебничанка Анна Іваночко.
Новий директор - Артур Пєтухов із Вінниці, а головним інженером має бути Зенон Хевпа. Представлення нового керівництва має відбутись сьогодні, 3 липня.
"Бачимо, що директорів з певною періодичністю міняють, не залежно від того, чи добре на підприємстві, чи добре не зовсім. То, напевне, такий стиль чи манера правління. Люди більше трьох-чотирьох років не витримують. Останній час було якось сутожно працювати нашим гірникам. Були скарги, що їх переводили на посади сторожів, змушували підписувати заяви сумнівного змісту.
Чи на довго до нас завітає вінничанин і чи запрацює калійний з новою потугою, на яку ми усі сподіваємося, час покаже.
Основне, щоб новий директор налагодив хорошу атмосферу в робочому колективі і пам'ятав, що громада міста, де зосереджене підприємство, чекає на результативні рішення" - зазначила Анна Іваноччко.

ГХП "Полімінерал" - колись державне, а зараз приватне підприємство, розташоване у місті Стебник. Підприємство належить до екологічно небезпечних об’єктів Львівської області. Площа гірничого відводу становить 1290 га. Родовище розроблялося двома рудниками — № 1 та № 2. Зараз видобуток на шахтах не ведеться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...