• Головна
  • За спожиту трускавчанами Нафтусю платитиме місцевий бюджет
16:18, 2 липня 2020 р.

За спожиту трускавчанами Нафтусю платитиме місцевий бюджет

За спожиту трускавчанами Нафтусю платитиме місцевий бюджет

Сесія Трускавецької міської ради затвердила компенсацію за споживання вод трускавецьких родовищ місцевими мешканцями.

Сьогодні на сесії міської ради депутатський корпус ради розглянув питання про компенсацію ТОВ "Трускавецькі лікувальні води" із місцевого бюджету вартості води, яку споживатимуть місцеві мешканці цьогоріч у центральному бюветі.

Міськрада передбачила на це 50 тисяч гривень.

Процедура відпуску води для місцевого населення буде наступною. Люди, які мають трускавецьку прописку, повинні звернутись до свого сімейного лікаря та отримати від нього скерування на курс вживання Нафтусі чи інших трускавецьких вод у бюветі. Після цього трускавчанин отримає карточку, за якою відбуватиметься відпуск води у бюветі.

Розпорядником виділених коштів буде Трускавецька міська лікарня. Вона й оплачуватиме товариству "Трускавецькі лікувальні води" кошти за спожиту трускавчанами воду.

"До такої суми ми прийшли методом приблизного підрахунку. Ми відкинули тих пацієнтів лікарні, яким, в силу наявних захворювань, вживання трускавецьких вод протипоказано. Із пацієнтів лікарні, які мають покази, ми взяли 30%, - які потенційно можуть пити воду в бюветі, із здорових трускавчан, що мають заключені декларації в нашій лікарні ми врахували ще 5% людей - які потенційно можуть виявити бажання пити воду для профілактики. Так у нас вийшла сума - 50 тисяч гривень до кінця цього року. Зараз важко сказати, наскільки ця цифра точна, з часом буде зрозуміло, більше чи менше трускавчан по факту вживають воду в бюветі" - зазначив доповідач питання, головний лікар Трускавецької міської лікарні Ігор Стасик.

Кошти передбачені до кінця цього року - вони розраховані виключно на тих мешканців міста, які мають трускавецьку прописку.

Надалі, після виборів до місцевої ради (де будуть представники сіл, що увійшли до Трускавецької ОТГ), очевидно рішення переглядатимуть і привілей безкоштовного вживання вод у трускавецькому бюветі зможуть отримати мешканці об'єднаної трускавецької громади.

Питання про компенсацію вартості Нафтусі із місцевого бювету депутати голосували двічі. Перший раз питання не набрало достатньої кількості голосів, однак після повернення його і переголосування - рішення таки пройшло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...