У Бориславі переповнені сміттєві контейнери (ФОТО)

Світлина від Бориславська міська рада.
Світлина від Бориславська міська рада.

У Бориславі повторюється ситуація сміттєвого колапсу - на більшості вулицях міста сміттєві контейнери знову переповнені.

Як інформує Бориславська міська рада,ДВ “Еко-світ” пояснює такий збій в роботі виходом із ладу техніки.

Як йдеться у повідомленні, в кінці травня була подібна ситуація, коли сміття не вивозилось з міста три доби.

Як видно на фото, сміття вже не поміщається у баки й розкидане на майданчику для збору твердих побутових відходів. 

Світлина від Бориславська міська рада.
Світлина від Бориславська міська рада.

Міський голова Борислава наголосив:

“Коли несправність транспорту обслуговуючого підприємства змушує місто наближатись до сміттєвого колапсу, такий розвиток подій є абсолютно нелогічним. Ми звернулось до надавача послуги з вимогою негайно усунути порушення, використавши резервний транспорт, і в нормальному режимі забезпечити вивезення ТПВ з міста”.

На виконання доручення голови сьогодні працівники муніципальної варти проводять обстеження та актування порушення, матеріали буде скеровано до суду для розірвання договору з ДВ “Еко-світ”.

У Бориславі переповнені сміттєві контейнери (ФОТО), фото-3, фото - Бориславська міська рада У Бориславі переповнені сміттєві контейнери (ФОТО), фото-4, фото - Бориславська міська рада У Бориславі переповнені сміттєві контейнери (ФОТО), фото-5, фото - Бориславська міська рада У Бориславі переповнені сміттєві контейнери (ФОТО), фото-6, фото - Бориславська міська рада У Бориславі переповнені сміттєві контейнери (ФОТО), фото-7, фото - Бориславська міська рада У Бориславі переповнені сміттєві контейнери (ФОТО), фото-8, фото - Бориславська міська рада У Бориславі переповнені сміттєві контейнери (ФОТО), фото-9, фото - Бориславська міська рада У Бориславі переповнені сміттєві контейнери (ФОТО), фото-10, фото - Бориславська міська рада
борислав екологія сміття сміттєві контейнери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі