• Головна
  • Дорогу Дрогобич-Трускавець знову перекрили
08:32, 1 липня 2020 р.

Дорогу Дрогобич-Трускавець знову перекрили

Дорогу Дрогобич-Трускавець знову перекрили

Дорогу Дрогобич-Трускавець знову перекрили для руху транспорту. Цього разу бетонні блоки розмістили в два ряди - об'їхати таку перешкоду водіям не вийде.

Нагадаємо, проїзд дорогою Дрогобич-Трускавець перекритий від березня цього року, - відколи на шахті Стебницького "Полімінералу" трапилося чергове карстове провалля.

Однак винахідливі водії, які не хотіли їздити через Стебник, час від часу відсували бетонні блоки та об'їжджали їх. А впродовж останнього тижня-двох дорогою вільно курсував автотранспорт, незважаючи на існуючу заборону.

Однак вчора на дорогу пригнали автокран, який відновив бетонну огорожу, - розмістивши блоки суцільними лініями в два ряди. Об'їхати таку перепону водії тепер точно не зможуть. На блоках також нанесли розмітку червоною фарбою, для кращої видимості існуючої перешкоди.

Нагадаємо, до Трускавця побудують нову дорогу, в обхід карстових порожнин рудника №2 Стебницького "Полімінералу". 23 липня відбудеться розіграш тендеру на сайті держзакупівель  Prozoro, який визначить виконавця робіт. Хоч науковці досі запевняють, що існуюча дорога при дообстеженні та укріпленні є цілком безпечна для експлуатації.

Фото - Варто.Галицькі новини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...