• Головна
  • ЄС відкрив кордони для окремих категорій українців
08:10, 1 липня 2020 р.

ЄС відкрив кордони для окремих категорій українців

ЄС відкрив кордони для окремих категорій українців

Вчора Рада Євросоюзу затвердила рішення, яким дозволила країнам-членам ЄС з 1 липня відкрити свої кордони для окремих категорій українців. 

Про це повідомляє "Європейська правда".

Попри те, що за рішенням, ухваленим Радою ЄС у вівторок, зберігається загальна заборона на некритичні поїздки мешканців України до Євросоюзу, з 1 липня все ж з'явиться можливість перетину кордону для окремих категорій українських громадян, а також громадян інших третіх країн.  

Держави-члени ЄС мають право відкривати в'їзд для наступних категорій: тих, хто подорожує з метою навчання; моряків, що прямують на корабель; громадян, які подорожують через територію ЄС транзитом, а також висококваліфікованих працівників третіх країн, якщо їхня зайнятість необхідна з економічної точки зору і робота не може бути відкладена або виконана за кордоном.

Також зберігається дозвіл на в'їзд для тих категорій мешканців України, які досі підпадали під винятки, зокрема, членів родин громадян ЄС; тих, хто має посвідку на проживання у ЄС або аналогічний документ; сезонних працівників; дипломатів тощо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...