• Головна
  • У судді Бориславського суду виявили COVID-19
14:10, 30 червня 2020 р.

У судді Бориславського суду виявили COVID-19

У судді Бориславського суду виявили COVID-19

У єдиного судді Бориславського міського суду діагностували Covid-19. Про це повідомила сьогодні пресслужба суду.

В Бориславському міському суді є лише один суддя - Андрій Слиш.

Усі справи, які найближчим часом мав розглядати суддя, вже зняли з розгляду. Всіх працівників суду протестують на коронавірус.

«У зв’язку з підтвердженим діагнозом Covid-19 у судді Бориславського міського суду Львівської області, наполегливо просимо учасників судових процесів та відвідувачів, утриматись від відвідування приміщення суду. Справи, які призначені до судового розгляду в Бориславському міському суді Львівської області знято з розгляду. Про дату та час наступних судових засідань учасники судових проваджень будуть повідомлені судовими повістками», – повідомили у прес-службі суду.

Як повідомляє джерело, - приміщення суду у Бориславі вже продезінфікували, а працівників мають протестувати на наявність в них Covid-19.

Суддя перебував на лікарняному ще з 19 червня, але діагноз Covid-19 йому підтвердили лише вчора.

Оскільки решта працівників суду почувають себе добре, вони продовжують ходити на роботу. Через відсутність єдиного судді, суд не розглядає справи, однак приймає матеріали справ, заяви, клопотання та інші документи. Однак учасникам судових засідань рекомендують звертатись до суду електронною поштою та через особистий кабінет в системі «Електронний суд».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #Борислав #коронавірус
live comments feed...