• Головна
  • Трускавчанка Наталя Поліщук стала заслуженою художницею України
Мистецтво
10:13, 28 червня 2020 р.

Трускавчанка Наталя Поліщук стала заслуженою художницею України

Мистецтво
Трускавчанка Наталя Поліщук стала заслуженою художницею України

Трускавецька художниця Наталія Поліщук отримала звання Заслуженої художниці України.

Відповідний Указ (№254/2020 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України") був підписаний президентом України вчора, 27 червня.

Наталія Поліщук (Копчак) - талановита українська художниця, яка працює у жанрі живопису. Персональні виставки Наталі об'їздили вже чимало країн, презентуючи український талант в Європі, Азії та навіть Америці, а роботи художниці - красуються в приватних колекціях любителів мистецтва по всьому світу.

Народилась Наталя у мистецькій родині Копчаків, започаткованій художником Юрієм Копчаком. І мама Наталі (Віра Копчак), і її брат (Андрій Копчак), і сестра (Оксана (Копчак) Яців) присвятили себе художній творчості. Спільні виставки родини Копчаків неодноразово експонують у курортному Трускавці , в музеї Михайла Біласа.

Живопис для мене – це самопізнання, це спосіб самовираження, не втеча – а навпаки, повернення до того, що люблю. Я по-дитячому радісно живу-малюю, малюю-живу. Я все ще втілюю марево мрій в реальність, намагаюсь зробити цей світ яскравішим, теплішим, уважнішим… І я зроблю його таким. Мій пульс незримий для вас, та ви можете відчути трансформацію його в моїх полотнах - каже Наталя.

Наталія Поліщук є ідейною натхненницею нагороди "Кришталевий лотос", яку щорічно вручають у Трускавці, творчим партнером міжнародного кінофестивалю "Корона Карпат" та ряду інших заходів.

Вітаємо трускавецьку мисткиню з нагородою та щиро бажаємо Наталі незгасного творчого натхнення!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліщук #художник
live comments feed...