• Головна
  • У Бориславі презентували туристичний логотип міста
Креативно
09:48, 27 червня 2020 р.

У Бориславі презентували туристичний логотип міста

Креативно
У Бориславі презентували туристичний логотип міста
Вчора, 26 червня, у Бориславі презентували офіційний туристичний логотип міста. Автором його є Олег Білий, арт-директор студії дизайну“White Studio Design” який раніше розробляв лого для Дрогобича.
Про авторську задумку, значення символів та загалом смислове наповнення розробленої айдентики - читайте розповідь автора.
Місто Борислав отримало слоган «Все почалося з нафти» через свою нафтовидобувну історію. Це єдине місто в світі яке розміщене на промисловому нафтогазовому та озокеритному родовищі з численними джерелами мінеральних і лікувальних вод.
Також його називають «Галицьке Ельдорадо» через нафтовидобувну історію. Так у 1909 році у Бориславі видобували 5% світового видобутку нафти, та займав 1-ше місце в світі по видобутку озокериту.
Зараз Борислав є затишним спокійним та екологічним містом, розташований між двома курортами -Трускавцем та Східницею.
Image may contain: hat, person and outdoor
Image may contain: outdoor, military vehicle and drawing
Image may contain: tree, grass and outdoor
Image may contain: outdoor, grass and drawing
Image may contain: drawing, construction and sketch
При розробці айдентики Борислава, ми надихнулись нафтовими вишками-качалками, які розташовані по цілому місті, деякі з них досі робочі та корисними копалинами, які знаходяться у надрах Борислава. Так нафтова качалка стала основою логотипу, яка розміщена на нафтовій краплині.
Image may contain: cartoon, sketch and drawing
Ключові віжуали являють собою набір орнаментів з умовних позначень корисних копалин – нафти, газу, солі тощо. В результаті графічний стиль  міста є простим конструктором для ґенерування нескінченної кількості патернів (орнаментів)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...