• Головна
  • Вулицю Шевченка затопило через неправильне підключення дощових приймачів
Отакої
10:14, 25 червня 2020 р.

Вулицю Шевченка затопило через неправильне підключення дощових приймачів

Отакої
Вулицю Шевченка затопило через неправильне підключення дощових приймачів
Причиною підтоплення вулиці Шевченка у Трускавці стало те, що дощові приймачі були підключені не до ливневого колектора, а до каналізаційного.
Про це щойно публічно заявив Трускавецький водоканал.
Тому на ситуацію з підтопленням ні водоканал, ні будь-хто інший не могли вплинути.
"23 червня обстежено фекальний та ливневий колектори в районі вул. Т. Шевченка біля колишнього магазину “Річки”.
Виявлено, що мережі працюють в нормальному режимі, а те, що вода деякий час не сходила спричинено іншою проблемою.
Так, при проведенні реконструкції вулиці Т. Шевченка, дощові приймачі були підключені не до ливневого колектору, діаметр якого перевищує 1200 мм, а до фекального діаметр якого 400 мм, який не розрахований на прийняття великої кількості дощових вод. В цей же колектор підприємці підключили й дренажі від своїх приміщень. Вони вміють рахувати гроші, а провести лінію до ливневої каналізації 50-100 метрів дорожче, ніж 15-20 метрів до фікальної" - написав Трускавецький водоканал на своїй сторніці у Фейсбук.
Як наслідок, вода під час зливи переповнила фекальний колектор, підняла його рівень і як по каналізаційних, так і по дренажних трубах в зворотньому напрямку підтопила приміщення.
Нагадаємо, сильні зливи призвели до підтоплень по всіх Західних областях. Трускавець також потерпав від паводків. Зокрема затоплень зазнала вулиця Стебницька, а днями підтопило і вулицю Шевченка та приміщення, які тут розташовані (зокрема колишній магазин "Річки")- вода в підвалах будівель піднялася на 20 см, нанесло мулу, клумби на пішохідній вулиці також плавали.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...