• Головна
  • Дорогою Львів-Трускавець знову вільно курсує транспорт
20:30, 23 червня 2020 р.

Дорогою Львів-Трускавець знову вільно курсує транспорт

Дорогою Львів-Трускавець знову вільно курсує транспорт

Перекритим відрізком дороги Трускавець-Львів, що знаходиться в межах гірничого відводу рудника №2, вільно курсує транспорт.

Бетонні блоки, які обмежували рук транспорту цим відрізком автошляху, кудись зникли і автівки повноцінно користуються дорогою, незважаючи на існуючу заборону обласної комісії ТЕБ та НС.

Нагадаємо дорога перекрита для транспорту від березня. Після чергового карстового провалу на шахті рудника №2, обласна комісія вирішила повністю обмежити рух автівок дорогою. Водіям, які їздять до Трускавця з Дрогобича чи Львова, доводилось їхати через Стебник.

Люди чинили спротив проти такого рішення, так як дорога через Стебник перебуває не в найкращому стані. Водії періодично відсували бетонні блоки в сторону та користувались дорогою, попри існуючу заборону. Але так робили одиниці.

Сьогодні ж дорогою курсує багато автомобілів. Це видно навіть з відео, яке оприлюднив сьогодні у Фейсбук науковець Василь Дяків, в ході обстеження існуючої дороги на предмет просідань та вертикальних деформацій, про що 03247.com.ua інформував вранці.

Відкриття дороги є самовільним, так як офіційного погодження на обласній комісії ТЕБ та НС не було.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...