• Головна
  • Уряд не дозволив послабити карантин на курортах
17:30, 23 червня 2020 р.

Уряд не дозволив послабити карантин на курортах

Уряд не дозволив послабити карантин на курортах

Заборона на діяльність санаторіїв, дитячих садків, закладів харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортзалів, фітнес-центрів продовжена до 30 червня. У Трускавці також. Ініціативу щодо послаблення карантину в курортних регіонах уряд не підтримав.

Рішення щодо продовження карантинних обмежень ухвалила сьогодні, 23 червня,  міська комісія ТЕБ та НС, йому передувало рішення обласної комісії.

Курорти Трускавець, Моршин і Східниця сподівались на послаблення карантинних обмежень з 22 червня. Львівська обласна державна адміністрація минулого тижня підготувала проект постанови, яка дала би можливість послаблювати карантин в окремих регіонах області, зокрема в курортних містах. Але уряд  цю ініціативу не підтримав.

Учора засідала обласна комісія ТЕБ та НС. Єдиним позитивним зрушенням став дозвіл на відновлення приміських пасажирських перевезень. Але з дотриманням ряду правил: заборонено перебувати в громадському транспорті без масок або респіраторів, а кількість пасажирів не має перевищує кількість місць для сидіння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...